www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Bar kawowy na weselu

Szukacie atrakcji, która urozmaici najważniejszy dzień w waszym życiu? Jeśli chcecie, żeby wasi goście weselni mogli rozkoszować się tym wyjątkowym dniem, powinniście zdecydować się na bar kawowy, który nada całości odpowiedniego aromatu. Możecie zdecydować się na automatyczny ekspres kawowy, z które goście otrzymają Cafe Latte lub pełną obsługę baristyczną, która jest nie tylko smaczna, ale i efektowna.

Coffee Break oferuje usługi baristów, którzy zaskoczą waszych gości weselnych swoją wiedzą, profesjonalizmem oraz umiejętnościami. Koniec z byle jaką kawą, zaserwuj każdy rodzaj kawy na najwyższej jakości ekspresach oraz młynkach, tak aby wasi goście dostali wszystko to, co najlepsze.

Po co wam bar kawowy?

Najczęściej para młoda ma już zapewnioną kawę przez salę weselną, jednak w barze kawowym nie chodzi o zapełnienie kolejnej filiżanki czarnym, przeciętnym w smaku, napojem. Otóż bar kawowy robi z kawy prawdziwą atrakcję. Tym sposobem możemy sprawić, że nasze wesele będzie nieco inne i zaskakujące. Bariści na weselu przygotują dla każdego małe dzieło sztuki, które doda każdemu energii do całonocnej zabawy oraz wyjątkowo osłodzi weselny tort. W końcu taka świeżo palona oraz mielona tuż przed podaniem kawa konsumowana wraz z ciastem jest bombą energetyczną i jednym z najlepszych z istniejących połączeń. Idealne espresso, piękne cappuccino czy wyśmienite latte – cokolwiek, ktokolwiek zechce!

Oferta skrojona pod potrzeby

W ofercie Coffee Break znajdziecie wszystko, czego potrzeba do stworzenia idealnego baru kawowego na weselu. Wystarczy, że wpiszecie „barista Wrocław” w sieci i będziecie mogli dokładnie zapoznać się z ofertą. Tradycyjnie na weselu mleko to mleko, a przecież wiele osób nie toleruje laktozy lub jest na specjalnej, wegańskiej diecie. Profesjonalni bariści oferują szeroki wybór mleka: bez laktozy, sojowe, ryżowe, migdałowe czy kokosowe. Wszystko po to, aby zadbać o preferencje wszystkich gości. Świetną opcją dla nowożeńców jest stworzenie indywidualnego wzornika do posypywania kawy z inicjałami Pary Młodej, specjalnymi napisami, życzeniami czy też dowolną grafiką. To właśnie małe detale sprawiają, że przyjęcie nabiera aury wyjątkowości, unikatowości i oryginalności. Spersonalizowana kawa, aromatyczne i pobudzające zapachy sprawią, że wasi gości jeszcze długo będą wspominać wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *