www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Budowa i remonty

Ciepły dom

Aby dom był ciepły trzeba o to zadbać, kiedy trwa jeszcze budowa domu. Potem o wiele więcej czasu i troski pochłania docieplanie domu. Jednak jeśli jesteśmy właścicielami domu, który był budowany wiele lat temu, może okazać się, że koniecznie trzeba wykonać trochę prac związanych z ociepleniem. Jeśli nie mamy możliwości docieplenia elewacji powinniśmy skupić się na odpowiednim wyposażeniu domu, które ociepli go wizualnie i materialnie.

Ciekawym pomysłem na ocieplenie pokoju jest położenie drewna na ścianę. Sprawi ono, że będzie dodatkowa warstwa izolacji, dzięki czemu ściany nie będą zimne. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zainstalowanie przenośnego kominka. Jest to rozwiązanie dla osób, które lubią się grzać w cieple ognia, ale brakuje im możliwości zainstalowania zwykłego kominka.

Większość nowoczesnych kominków jest opalana bioetanolem. Dzięki temu nie wytwarzają dymu, ani sadzy i bez problemu można je postawić w dowolnym miejscu. Innym rozwiązaniem, które pozwoli na ocieplenie wnętrza bez wykonywania kłopotliwego remontu jest postawienie specjalnych lamp, które poza tym, że dają światło wyzwalają też ciepło.

Administrowanie nieruchomościami Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *