www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Czy strzelanie to drogie hobby?

Wizyty na strzelnicy to coraz bardziej popularna wśród Polaków forma rozrywki i spędzania wolnego czasu. Trzeba przyznać, że pasja ta wiąże się z pewnymi kosztami. Nie trzeba, co prawda, kupować własnego sprzętu i wyposażenia, ale musimy opłacić strzelnicę. Dlatego oferowane przez strzelnicę pakiety cenowe powinny stać się jednym z podstawowych kryteriów jej wyboru. Pod względem cenowym bardzo korzystnie przedstawia się oferta Cracow Shooting Academy. Możemy się o tym przekonać odwiedzając stronę internetową https://www.shootingcracow.com/en/packages. Liczba różnorodnych pakietów cenowych jest naprawdę imponująca. Każdy klient, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowany w umiejętnościach strzeleckich, znajdzie tu opcję dopasowaną do swoich potrzeb i wymagań.

Dlaczego ceny strzelnicy na Pasterniku to jej główny atut

Odwiedzając strzelnicę sporadycznie albo chcąc po prostu przeżyć przygodę i chociaż raz w swoim życiu postrzelać z broni palnej, z reguły nie zwracamy uwagę na koszty. Wybieramy obiekt położony najbliżej albo po prostu zdajemy się na przypadek. Niewielu osobom w tej sytuacji przychodzi do głowy, aby wpisywać w wyszukiwarkę Google frazy „ceny krakowskich strzelnic” czy „krakow shooting prices”.

Kiedy jednak zaczynamy myśleć o strzelaniu, jako hobby i odwiedzać strzelnicę regularnie, okazuje się, jak bardzo ważna jest korzysta oferta cenowa. Każdy, kto spróbował strzelectwa wie, że regularne treningi są niezwykle istotne. Strzelanie to umiejętność, którą trzeba ćwiczyć, a dłuższe przerwy nie są wskazane.

Atrakcyjne pakiety strzelnicy Pasternik umożliwiają oddanie sporej ilości strzałów z różnych rodzajów broni. Możemy stopniowo, wraz ze wzrostem swoich strzeleckich możliwości wybierać coraz szersze pakiety. Wiadomo, że im więcej celnych strzałów, tym większa satysfakcja. Największy i najdroższy pakiet w Cracow Shooting Academy to VI Badass, który umożliwia oddanie aż 70 strzałów z 6 rodzajów broni. Kosztuje 300 złotych, ale jest wart swojej ceny. Możemy, bowiem postrzelać z tak kultowej broni, jak Rewolwer 357 Magnum, Kalashnikov, AR 15, UZI Submaschine, Glock czy Shotgun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *