www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Ekrany LED na event

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań i zależy Ci na tym, aby Twoja działalność prezentowała się najlepiej jak to tylko możliwe, powinieneś skorzystać z opcji wynajmu profesjonalnego sprzętu eventowego z firmą Szok, która posiada wyjątkową ofertę.

Szok to firma, która podejmie się wyzwania wyposażenia ogromnej konferencji w telebimy, które pozwolą na wygodny, czytelny i efektowny przekaz. To jednak nie wszystko, ponieważ szokowe ekrany mogę też transmitować koncert, wydarzenie sportowe lub spotkanie kulturalne. Zaletą jej działalności jest to, że stawia na profesjonalny i niezawodny sprzęt, który pomoże stworzyć wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.

Właściwości sprzętu

Zamiast nabywać drogi sprzęt na własność, możemy go po prostu wynająć. Ekrany LEDowe ze strony www.szok.biz/ekran-diodowy-led charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością niezależną od warunków atmosferycznych. Wynika to z zastosowania najwyższej klasy materiałów, przez co ekran nadaje się do wyświetlania obrazów zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Dzięki użyciu norm szczelności na poziomie 65 ekran ten może również pracować nawet przy najtrudniejszych warunkach pogodowych. Dodatkowo każdy kabinet może być regulowany i dostawiany +/- 5 stopni, co pozwoli nam na kompozycję ekranu w postaci fali, wygięcia lub innych wymyślonych konfiguracji. Opcja ta świetnie sprawdza się na targach, konferencjach oraz scenach. Dużym udogodnieniem jest fakt, że nowoczesna konstrukcja sprzętu, rozmieszczenie i jakość zaczepów wpływa na szybki montaż nawet złożonych układów oraz dużego rozmiaru ekranu.

Główne paramenty techniczne wynajmowanych ekranów

Dane techniczna ledowych ekranów firmy Szok, na jakie warto zwrócić uwagę to: pixel pitch – 4,8mm; możliwość zakrzywienia ekranu -5°/+5°; wielkość modułu – 250 mm na 250 mm; wielkość kabinetu – 500 mm na 500 mm ( 4x moduł); rozdzielczość jednego kabinetu – 104 na 104 pixele, waga kabinetu do 8,5 kg; maksymalny pobór mocy na kabinet 175 W i maksymalny pobór mocy na metr kwadratowy 700 W; barwa kolorystyczna 3000 – 10000Kl częstotliwość odświeżania 3820 Hz; jasność 5000 cd/m^2; kontrola jasności 256 stopni; normy szczelności – IP 65 (International Protection Rating); całkowita ochrona przed wnikaniem pyłu oraz ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Dzięki takim ekranom nie będziesz musiał martwić się o oprawę swojego eventu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *