www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Jak urządzić gabinet operując kontrastem?

Nasze gabinety coraz częściej stają się nowoczesnymi wnętrzami urządzonymi ze smakiem i wyczuciem stylu. To dobry kierunek, bo dzięki temu mogą spełniać funkcję reprezentacyjną, idealne miejsce do spotkań z klientami oraz negocjacji z kontrahentami. Jeżeli chcemy urządzić nasz gabinet w oryginalny sposób wykorzystajmy kontrasty w aranżacji wnętrza.

Gra kontrastem

Kontrastowe, bardzo wyraziste zestawienia kolorystyczne sprawią, że wnętrze zyska awangardowy charakter. Stanowisko, jakie zajmujemy, nasz charakter, upodobania. To wszystko może znaleźć odzwierciedlenie w wyglądzie gabinetu. Mocne kolory dadzą czytelny sygnał otoczeniu, że osoba, która otacza się nimi jest zdecydowana, pewna siebie i gotowa stawić czoło wyzwaniom. Staną się także silnym bodźcem energetycznym.

Doskonałym pomysłem na klasyczny, elegancki gabinet jest połączenie ze sobą czerni i bieli. Takie rozwiązanie oznacza mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Możemy wykorzystać je malując ściany albo wybierając odpowiednie meble i dodatki. W ofercie sklepu meblicante.pl możemy znaleźć wyjątkowo ekskluzywną kolekcję mebli gabinetowych Imuls, których design opiera się właśnie na kontraście. Projektanci osiągnęli tutaj bardzo zaskakujący efekt jednoczesnej wyrazistości oraz łagodności. Meble prezentują się bardzo elegancko i na pewno dodadzą naszemu gabinetowi prestiżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *