www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Panie zawsze bardzo starannie podchodzą do tematu urządzania wieczorów panieńskich. Tak, aby móc spędzić niezapomnianą noc przed ślubem. Skoro kobiety tak poważnie podchodzą do tego tematu, to również mężczyźni nie powinni odpuszczać. Tym bardziej że jest tyle możliwości zorganizowana dobrego wieczoru kawalerskiego w Krakowie. Jakie miejsca na wieczór kawalerski można wziąć pod uwagę?

Gdzie na kawalerski warto się udać?

Na pewno pojawią się różnorodne pomysły na dobry wieczór kawalerski w Krakowie. Może warto postawić na coś nietypowego? Takim pomysłem staje się strzelnica. Jest to miejsce, które kojarzone jest z zapachem prochu, głośnym hukiem i prawdziwymi emocjami. W skrócie mówiąc, z czymś, co lubi każdy prawdziwy mężczyzna. To dobra okazja do tego, aby spędzić miłe chwile w gronie najlepszych przyjaciół na męskiej rozgrywce. Panowie takie strzelnice traktują jako pierwszy przystanek do zabawy, która czeka ich wieczorem oraz w nocy. To właśnie w takim miejscu wielu mężczyzn po raz pierwszy chwyta za broń i uczy się operowania nią. Nawet jeżeli ktoś wcześniej nie był w takim miejscu, niczym nie musi się przejmować. Emocji, które wiążą się z odwiedzeniem tego miejsca, nie da się z niczym porównać. Mężczyźni w trakcie wieczoru kawalerskiego na strzelnicy będą mogli poznać takie egzemplarze jak pistolety maszynowe UZI i Scorpion, karabinki szturmowe Kałasznikow i M16, karabin wyborowy Dragunow oraz wiele innych. Brzmi fascynująco? Warto więc takich miejsc nie omijać. Wieczór kawalerski będzie do tego doskonałą okazją. Doskonałą strzelnicą, którą warto odwiedzić, jest -> https://www.shootingcracow.com/oferta/wieczor-kawalerski/

Jakie atrakcje na wieczór kawalerski?

Skoro strzelnica ma być pierwszym przystankiem, to co można jeszcze wtedy robić? Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od pomysłów osób uczestniczących w tym wydarzeniu. Po strzelnicy można udać się do domu, aby tam posiedzieć we wspólnym gronie i świętować na spokojnie. Dobry film, karty do gry, pomysłów może być dużo. Wielu mężczyzn udaje się do klubu na szaloną imprezę do białego rana. Inni jeszcze wsiadają w samochody, aby chociaż na jedną noc wyrwać się do innego miasta, np. nad morze.

Kto płaci za wieczór kawalerski?

Pytanie, które warto postawić sobie na samym początku. Z reguły bywa tak, że za wieczór kawalerski płacą wszyscy uczestnicy, oprócz Pana Młodego. To jego święto i wieczór kawalerski jest dla niego swoistym prezentem od gości. Jednak wszystko tak naprawdę uzależnione jest od indywidualnych ustaleń i uczestników biorących udział w spotkaniu. Jeżeli jest ich mało (np. 2,3,4), może być im ciężko ze sfinansowaniem wszystkich atrakcji. Pan Młody niejeden raz wychodził już z własną inicjatywą sfinansowania własnego wieczoru kawalerskiego.

Jak więc widać, nie ma idealnego przepisu na to, kto powinien zapłacić za wieczór kawalerski Pana Młodego. Pewne jest jednak to, że takich atrakcji nie można sobie odmówić. Wielu mężczyzn, którzy poślubili już swoje wybranki i zrezygnowali z wieczoru kawalerskiego, często żałują, że nie spędzili tej nocy w kręgu swoich przyjaciół. Nie warto więc takich zachowań powielać, starannie planując to popołudnie, wieczór i noc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *