www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Kogo zapytać o implanty?

Implantologia to dziedzina, która wymaga bardzo dużej dokładności. Zwłaszcza gdy mowa o implantach zębów. Lekarze stomatologii, którzy zdecydowali zająć się również tym aspektem wiedzą doskonale, że wstawienie implantów nie jest zadaniem łatwym i wymaga wysokiej precyzji.

Kiedy potrzebne są implanty?

W przypadku, gdy uszkodzeniu ulega ząb stały lub zostanie on wybity, zwłaszcza gdy jest to górna lub dolna jedynka, może okazać się, że implant będzie jedynym rozwiązaniem. Taki zabieg pozwala w najlepszy sposób odtworzyć ząb stały, który może się dobrze rozwijać w jamie ustnej.

Nie tylko całkowity brak zębów może być przyczyną wstawienia implantów. Implantologia Kraków niejednokrotnie spotkała się z przypadkiem, gdy ząb był po prostu tak uszkodzony, że nie sposób było go uleczyć, dlatego lepszym sposobem okazało się wstawienie implantów. Są osoby, które decydują się na taki zabieg z przyczyn estetycznych. Po prostu chcą mieć piękne i białe zęby (a implanty zazwyczaj takie są), i zachwycać olśniewającym uśmiechem.

Kto może wstawiać implanty?

Implantologia stomatologiczna Kraków kierowana jest przez doświadczonych lekarzy stomatologii, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do wstawiania implantów zębowych. Zanim jednak zdecydują się zabieg przeprowadzić, zbierają od pacjenta informacje o przebytych chorobach oraz sprawdzają stan jego jamy ustnej.

Chcąc zapisać się do kliniki implantologii, wystarczy zgłosić się pod numer podany na stronie http://www.dentysta-zakopianka.pl, nie trzeba od razu decydować się na zabieg. Wizyta może polegać na zebraniu informacji na temat wstawienia implantów, kosztów, jakie trzeba będzie ponieść oraz działań, jakie należy podjąć, gdy implanty będą już założone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *