www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Kraków to dobra zabawa!

Kraków kojarzy się nam wszystkim z zabytkami i fascynującą historią. Jednak nie możemy zapominać o tym, że miastem tym zawładnęli studenci. Dlatego miejsc rozrywki tutaj nie brakuje. W trakcie wizyty w Grodzie Kraka można się świetnie bawić.

Jakie rozrywki proponuje Kraków?

Otoczenie Rynku Głównego to największe skupisko pubów na kilometr kwadratowy na świecie. Przy takiej ilości barów, pubów, klubów, restauracji i kawiarni nie będziesz się nudzić w przerwach od zwiedzania. Kraków słynie z imprezowej atmosfery. Imponująca scena muzyczna obejmująca szeroki wachlarz gatunków muzycznych i żywą scenę klubową przyciąga tu ludzi z całej Polski. Okoliczne sale koncertowe proponują koncerty muzyki klasycznej.

Kraków to również rozrywki sportowe. Miasto jest domem dwóch czołowych polskich drużyn piłkarskich Wisły Kraków i KS Cracovii. Rywalizacja między nimi trwa od dawna, a mieszkańcy Krakowa dzielą się na tych, którzy kochają Wisłę lub są całym sercem za Cracowią. Jeśli lubisz piłkę nożną, koniecznie musisz zobaczyć mecz tych dwóch krakowskich drużyn.

Niewątpliwym atutem Krakowa jest jego rozbudowana infrastruktura turystyczna. hotele w Krakowie oraz jego okolicach np. w pobliskiej Wieliczce, liczne restauracje oraz wszelkie udogodnienia dla turystów pozwalają na naprawdę komfortowy wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *