www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Kult konsumpcjonizmu w najlepszym wydaniu

Galeria Łomianki to prawdziwy raj, jak z resztą większość galerii handlowych, dla konsumpcjonizmu. W tej galerii położonej pod Warszawą w mazowieckiej miejscowości Łomianki można znaleźć rozrywkę dla każdego oraz w pełni oddać się szaleństwu zakupów. Celem głównym galerii jest sprzedaż dóbr i przyziemne, a nawet hedonistyczne sprawy, chociaż okolica galerii jest idealna dla lubiących spokój i łono natury, gdyż znajduje się ona tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym.

Moda

W Galerii Łomianki czeka na nas bogaty pasaż sklepów i lokali usługowych, w których można zrobić zakupy zarówno spożywcze, jak i odzieżowe i inne. Z łatwością zadbamy tu o wystrój domu czy odświeżymy swoją garderobę. Galeria jest przygotowana tak, by każdy mógł wyjść z niej zadowolony, dlatego mamy tutaj sklepy z modą damską, męską oraz dziecięcą czy młodzieżową. Na liście sklepów widnieją takie marki, jak Reserved, Mohito, Orsay, CCC, Wojas, Calzedonia, H&M, Promod, Camaieu, C&A oraz więcej. Jednak nie tylko ubrania możemy tutaj kupić, a także akcesoria i dodatki z biżuterią na czele w sklepach pokroju Jubitom czy W. Kruk.

W Galerii Łomianki mamy również wyjątkową okazję udać się na indywidualne zakupy ze znaną stylistką, Gosią Marszałek. Żadna inna galeria nie oferuje takiej możliwości, lecz ilość miejsc jest tutaj ograniczona i obowiązują zapisy na galerialomianki.pl. To jednak idealna opcja dla tych, którzy łatwo i profesjonalnie chcą odmienić swój look.

Uroda

Czymże byłaby galeria handlowa bez zaplecza kosmetycznego? W Galerii Łomianki znajdziemy zarówno popularne sieciówki, jak i luksusowe sklepy firmowe z tej branży. Możemy zrobić zakupy w Yves Rocher czy Sephorze lub Hebe lub skorzystać z pomocy doświadczonych sprzedawców i wizażystów w sklepach, jak Inglot. Zawsze możemy liczyć na pomoc obsługi i ciekawe promocje.

Przyjemności

Ostatnią opcją, jaką oferuje galeria jest oczywiście strefa gastronomiczna. W Galerii Łomianki jest ona obfita, więc wybór restauracji, barów i urokliwych kawiarenek mamy tutaj duży. Po udanych zakupach można udać się na pyszną kawę i ciastko lub zjeść szybki i smaczny posiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *