www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Na czyją pomoc liczyć przy zakupie używanego samochodu?

Zakup używanego auta to nie lada wyzwanie. Laikowi motoryzacyjnemu bardzo trudno jest ocenić stan techniczny samochodu. Nie obędzie się, zatem bez pomocy fachowców w tej dziedzinie. Na pewno warto skorzystać z ich usług, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Przegląd auta w serwisie

Jednym z dobrych rozwiązań jest sprawdzenie auta w serwisie samochodowym, najlepiej autoryzowanym. Co prawda usługa ta w niezależnym warsztacie może okazać się dużo tańsza, ale autoryzowana stacja obsługi, da nam z pewnością odpowiedź na większą liczbę pytań. Stacje ASO mają tę przewagę nad innymi warsztatami, że posiadają dostęp do tzw. historii serwisowej. W przypadku zakupu używanego auta to właśnie historia serwisowa odgrywa często decydującą rolę. Po kompleksowym przeglądzie auta otrzymamy informację o jego stanie oraz kalkulację przewidywanych kosztów usunięcia ewentualnych usterek, która pozwoli nam ocenić, czy warto inwestować w dany pojazd.

Profesjonalne firmy sprawdzające auto przed zakupem

Na rynku działa obecnie wiele firm, które wyspecjalizowały się w usłudze sprawdzania samochodów używanych przed zakupem, którym możemy zlecić zbadanie konkretnego samochodu. Wybierając sprawdzoną firmę np. http://mobilekspert.pl , mamy gwarancję, że auto „prześwietlone” zostanie przez prawdziwych profesjonalistów. W wyniku oględzin auta oraz zapoznania się z jego historią doradcy samochodowi dostarczą nam szczegółową ekspertyzę obejmującą między innymi stan karoserii, wnętrza samochodu oraz jego podzespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *