www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Obcokrajowiec na polskiej strzelnicy? Dlaczego nie?!

Strzelnica Cracow Shooting Academy znajdująca się na krakowskim Pasterniku jest bardzo popularna wśród obcokrajowców, zarówno tych mieszkających w Polsce na stałe, jak i tych odwiedzających ją turystycznie. Hasło „shooting range Krakow” przyciąga, jak magnes amatorów aktywnego wypoczynku i niekonwencjonalnych form spędzania wolnego czasu. Tym bardziej, że wizytę na krakowskiej strzelnicy można połączyć ze zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych miast w Polsce i ciekawymi wycieczkami fakultatywnymi np. do pobliskiej Wieliczki czy Ojcowa.

Co oferuje strzelnica Cracow Shooting Academy?

Krakowska strzelnica cieszy się zainteresowaniem z wielu powodów. Pierwszym z nich jest z pewnością wykwalifikowana kadra instruktorska. Instruktorzy pracujący w Cracow Shooting Academy to osoby doświadczone, bardzo często czynni zawodnicy strzelectwa sportowego, dynamicznego oraz bojowego. Pracę w tym miejscu traktują bardziej, jako pasję, którą chcą zarażać innych. Mają jeden cel – rozpowszechnienie strzelectwa, jako formy rekreacji.

Na strzelnicy prowadzone są treningi i zawody, ale także różnego rodzaju eventy nie tylko dla osób indywidualnych, ale i dla firm. Można tutaj z powodzeniem zorganizować imprezę integracyjną lub wieczór kawalerski. Jeśli ktoś chce nauczyć się bezpiecznego i fachowego posługiwania się bronią, nie znajdzie lepszego miejsca. Strzelnica proponuje wiele ciekawych pakietów, które można z łatwością dostosować do swoich potrzeb i zainteresowań. Zresztą, każdy kursant jest tutaj taktowany indywidualnie. Może liczyć na właściwy dobór broni oraz odpowiedniego treningu w zależności od posiadanych już umiejętności strzeleckich. Dzięki temu nauka strzelania staje się prawdziwą przyjemnością. Odnajdą się tu zarówno początkujący strzelcy, jak i osoby posiadające spore doświadczenie w strzelaniu.

Obcokrajowcy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat Cracow Shooting Academy powinni odwiedzić koniecznie stronę internetową https://www.shootingcracow.com/en/shooting_range. Wizyta na krakowskiej strzelnicy zagwarantuje im moc wrażeń i przyjemnie spędzony czas. Jest przy tym szansą na zdobycie nowych, niestandardowych umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *