www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Oświetlenie zewnętrzne – kinkiety

Taras czy ogrodowa altanka przy domu, to wspaniałe miejsca, w których można odpocząć, zrelaksować się na świeżym powietrzu, po trudach dnia. Jest to szczególnie przyjemne w okresie wiosennym lub letnim, gdy za oknem pojawiają się wysokie temperatury. Warto jednak zastanowić się nad ich odpowiednim oświetleniem, gdyż w przeciwnym razie, wieczorne przebywanie na świeżym powietrzu, będzie znacznie trudniejsze. Ponadto, brak oświetlenia zewnętrznego, może negatywnie wpływać na względy bezpieczeństwa. Nieoświetlona posesja to prawdziwa zachęta dla złodzieja, któremu o wiele łatwiej będzie włamać się na teren posesji, pod osłoną nocy. Jeśli więc na tarasie nie będzie lamp, mieszkańcom trudniej będzie zorientować się, że ktoś wtargnął do ich ogrodu. Lampy mogą ułatwić wjazd na posesję kierowcy, próbującemu zaparkować. Na stronie sklepu internetowego Bercal.pl, odszukać więc można najwyższej jakości artykuły oświetleniowe. W poniższym artykule pochylimy się nad najbardziej interesującymi propozycjami kinkietów zewnętrznych.

Jedną z takich ofert jest model lampy o nazwie 22444. Zaprojektowana została przez firmę, rozpoznawaną na terenie całej Europy – Bega (https://www.bega.de/en/). Przedsiębiorstwo słynie ze stosowania doskonałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu kinkiet 22444 będzie niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczny i oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych (warunki atmosferyczne). lampy ogrodowe składają się z prostej konstrukcji aluminiowo-metalowej oraz szklanego klosza. Ten nowoczesny kinkiet, o długości 16 cm, przypomina kształtem kostkę – jego forma jest więc wyjątkowo uniwersalna. Model 22444 dedykowany jest przede wszystkim do rozświetlania ścian, słupów oraz opraw sufitowych.

Wspomniany wyżej producent, zaproponował także inny, ciekawy model kinkietu zewnętrznego, a więc 33814. Ta asymetryczna lampa LED, podobnie jak opisywany wcześniej model, polecana jest do montażu na słupach oraz na ścianach. Model 33814, o długości 11 cm, przypomina nieregularną bryłę o podstawie trapezu. Ogromną jego zaletą jest możliwość niezwykle efektownego rozsyłu światła, dzięki czemu pomimo punktów świetlnych o niewielkiej mocy, może rozjaśnić nawet szerszą przestrzeń. Lampa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej, a więc w odcieniach eleganckich i ponadczasowych. Produkt ten wyśmienicie wkomponuje się w każdą aranżację tarasową lub ogrodową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *