www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

PayU czy DotPay? Który system wybrać?

PayU czy DotPay to wiodące firmy w zakresie oferowania usług płatności internetowych. Jeśli zamierzamy zintegrować nasza stronę z systemem płatniczym online, na pewno spotkamy się z tymi firmami. Czym się różnią oferty obu tych firm? I czy te różnice są znaczące?

Payu czy Dotpay- porównanie

Wybierając zarówno PayU czy Dotpay będziemy mogli liczyć na szybkie płatności internetowe- tu jest wyraźne podobieństwo między tymi dwoma usługodawcami. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia klienta. Każdemu przecież zależy na tym, by jego płatność została jak najszybciej zrealizowana. Dotpay obsługuje więcej banków niż PayU. Dotpay obsługuje 22 banki, w których przelewy wykonywane są automatycznie oraz 38 pcji e-transferów bankowych. Jeśli chodzi o PayU to pozwala może on zrealizować 30 opcji e-transferów, a także oferuje on 18 przelewów automatycznych. Ponadto Dotpay ma do zaoferowania swoim klientom płatności za pomocą telefonu komórkowego. Oba systemu obsługują raty, które są realizowane przez Alior bank, a także pozwalają na płatność kartą, w obu przypadkach możemy także skorzystać z SMS Premium oraz zrealizować płatność PayPal. Dotpay ma do zaoferowania większą liczbę wtyczek, które pozwalają na integrację ze sklepami internetowymi. Jeśli chodzi o warunki współpracy to w obu przypadkach są one podobne. Każdy z systemów oferuje podobne prowizje oraz warunki współpracy. Tzn. cennik usług dla każdego klienta przygotowany jest indywidualnie.

Na pewno zanim zdecydujemy się na któryś z systemów warto przeanalizować wiele innych czynników. Bo choć oferta czasem może przemawiać na korzyść Dotpay to być może w większości przypadków różnice te mogą być mało odczuwalne. Na pewno warto poprosić o indywidualną wycenę i sprawdzić co oferują obie firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *