www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

AGD i RTV

Piekarniki

Dzisiejsze piekarniki to już nie to samo, co te, oferowane niegdyś. Nowoczesne piekarniki to przede wszystkim niezwykła różnorodność funkcji, a także wysoki komfort użytkowania. Dzięki ogromnej ilości funkcji, mamy możliwość przygotowania nawet najbardziej trudnych i wymagających potraw. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy stworzyć posiłki szybkie, łatwe i energooszczędne. Do najważniejszych funkcji, zdecydowanie ułatwiających nam przygotowywanie potraw, należy przede wszystkim termosonda, która daje nam możliwość na kontrolowanie temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Kiedy nasze danie osiągnie właściwą temperaturę, piekarnik automatycznie się wyłączy i poinformuje nas o tym specjalnym sygnałem dźwiękowym.

Z kolei wózek piekarnika umożliwia nam wysunięcie od razu całej komory. Jest rozwiązanie zapewniające przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo. Bardzo doceniana jest także taka funkcja jak opuszczany grill, w którym ruchomy element pozwala na dotarcie oraz oczyszczenie miejsc trudno dostępnych. Funkcja utrzymywania temperatur jest przydatna w momencie, kiedy danie wymaga długiego pieczenia w niskiej temperaturze. Dzięki tej funkcji nie musimy ciągle sprawdzać, czy danie jest już gotowe. Podświetlany panel sterowania to kolejna zaleta.

Możemy obsługiwać piekarnik, bez konieczności zapalania światła w pomieszczeniu. Aktywny katalizator natomiast pozwala na wychwytanie cząsteczek zapachowych z oparów. Dzięki niemu nie odkłada się tłusty kurz, powietrze jest przesycone aromatem potraw. Niezwykle doceniana jest także elektroniczna automatyka potraw, dzięki której możemy przygotowywać różnorodne potrawy według kilkudziesięciu starannie opracowanych zestawów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *