www.puremind.pl

www.puremind.pl

Blog ogólnotematyczny

Kategorie pozostałe

Strzelnica Cracow Shooting Academy konkurencją dla krakowskich pubów i klubów

Ostre imprezowanie oraz wędrówki od jednego klubu do drugiego w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Tak do tej pory kojarzyli się mieszkańcom Krakowa Anglicy odwiedzający ich miasto. Okazuje się jednak, że obcokrajowcy znaleźli pod Wawelem zupełnie nową atrakcję. To strzelanie z broni palnej na jednej z najpopularniejszych małopolskich strzelnic – Cracow Shooting Academy. W pełni profesjonalna, doskonale wyposażona, posiadająca fantastycznych instruktorów oraz szeroki wybór atrakcyjnych pakietów, strzelnica na Pasterniku stała się miejscem pielgrzymek gości z Wielkiej Brytanii. Obcokrajowcy stanowią tutaj znaczną część klientów, a Anglicy zainteresowani shooting range in krakow trafią tu bez trudu.

100 % dobrej zabawy i zero procentów!

Niestety wizytę na strzelnicy trudno jest połączyć z imprezowaniem. Na terenie obiektu nie tylko obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, ale nie zostanie tu wpuszczony nikt znajdujący się pod jego wpływem. Takie zasady obowiązują na wszystkich strzelnicach, a decydującą kwestią są oczywiście względy bezpieczeństwa. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wizytę na strzelnicy potraktować, jako wspaniały wstęp do dobrej zabawy. W przypadku większej grupy przyjaciół czy znajomych strzelanie bardzo często doskonale integruje i dostarcza emocji na najwyższym poziomie. Weźmy pod uwagę fakt, że Wielkiej Brytanii obowiązują znacznie surowsze zasady, jeżeli chodzi o możliwość rekreacyjnego strzelania z broni palnej. Pobyt na krakowskiej strzelnicy dla wielu Anglików okazuje się wyjątkową okazją do postrzelania z tak kultowych modeli broni, jak Kałasznikow czy Glock. U nich w kraju byłoby to po prostu niemożliwe.

Zasad trzeba przestrzegać!

Aby strzelanie było bezpieczne, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Nawet najbardziej niesforni goście znad Tamizy muszą się przystosować. Strzelający odbywa trening zawsze pod czujnym okiem instruktora i to jego poleceń należy słuchać w pierwszej kolejności. Każdy gość otrzymuje również okulary ochronne oraz specjalne słuchawki na uszy. Na strzelnicy nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialne zachowania. Ale o tym z pewnością wie każdy, kto choć raz odwiedził podobne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *